Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w sumie nie była taka trudna nie potrzebnie pozmieniałam później odp bo mam teraz źle (( ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie słuchać było nieźle. Łatwa była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi was wszystkich żal Co wam dadzą odpowiedzi (do tych co jeszcze nie pisali)?? Dziś zdasz na 99% a w maju wogóle nie zdasz. A Ci co już mają próbną maturę za sobą to dajcie sobie luz. Przyjdzie czas to dowiesz się wszystkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję na jakieś 80% ogólnie. Okropny błąd popełniłem przy pisaniu listu, a mianowicie nie zrobiłem akapitów i pewnie stracę te 2 pkt. za formę + na pewno kilka błędów przy zadaniu F/T z tą przedszkolanką, ubierającą dzieci Ale ogólnie maturka wcale nie trudna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było takie trudne, faktycznie ten tekst o tych butach był rozwalający;) Mam nadzieje, że na prawdziwej maturze też dadzą coś tak prostego...;D Pozdrawiam i trzymam kciuki za jutrzejsze dodatki, ja osobiście piszę biologie. Powinno być OK;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jakiej Wy ankiecie mówicie w ogóle ? Podajcie jakiegoś linka , albo cuś Będę wdzięczny :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niby, ale indywidualna sprawa czy ktos chce teraz czy pozniej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam się czy pobrać, szkoda mi nawet tego 1,22 ;p ale sknera jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo jest arkusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie ktos poswieci, sciagnie to i wrzuci gdzies na jakis inny serwer, speedyshare lub cos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jest arkusz ?! xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podstawa łatwa nawet. z rozszerzonego były 3 do wyboru rozprawka opowiadanie "failure teaches cośtam " rozprawka i opis wyjazdu z kolegami na festiwal muzyczny. Słuchanie było dosyć trudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ściągnąłem. na co mam go wrzucić? Bo ja się nie znam na tych stronach wszystkich, ale nie stac Was 1,22zł zapłacić?? podajcie strone to wrzuce tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby poprawne.. ale nie wiem
Ostatnio edytowany 25 listopada 2010 r. o 15:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jeszcze znalazłam
Ostatnio edytowany 25 listopada 2010 r. o 15:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arkusz jest potrzebny nic mi po wynikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej Ty co zdałeś daj ten arkusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobrze ale arkusz bedzie dopiero jutro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je je je a ja ściągnęłam i arkusz i odpowiedzi i zdałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...